Tutaj, w Twoim Sklepie Ekologicznym na Ursynowie, naszą misją jest umożliwienie Ci dokonywania dobrych wyborów, jeśli chodzi o zakup produktów ekologicznych jak jajka, sery, miód, warzywa, owoce, mleko – w najlepszych cenach w okolicy.

Sklep ekologiczny Ursynów

Zdrowa żywność – ekologiczny Ursynów

Aby pomóc Ci w dokonaniu wyborów, które według ciebie są słuszne, łączymy produkty pochodzące z całego świata, które posiadają etyczne poświadczenia, o których wiemy, że są ważne dla naszych klientów. Niezależnie od tego, czy nie jesteś jeszcze gotowy na zakup etycznie świadomy, czy też bardzo pasjonujesz się całym szeregiem zagadnień etycznych, które wpływają na to, co kupujesz, te wartości są dla ciebie osobiste i jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci życie przez te ideały.

Dlaczego sprzedajemy produkty ekologiczne?


Staramy się chronić naszą planetę i staramy się znaleźć przyjazne dla środowiska alternatywy dla przedmiotów codziennego użytku, takich jak moda, żywność, kosmetyki i środki czyszczące, które w jak najmniejszym stopniu szkodzą środowisku – chcemy dać ci możliwość wyboru przyjaznego dla środowiska produkty pasujące do Twojego stylu życia. Jesteśmy jednym z pierwszych tego typu sklepów na warszawskim Ursynowie.

Aby pomóc rolnikom i małym przedsiębiorstwom przede wszystkim w krajach rozwijających się, oferujemy towary będące przedmiotem uczciwego handlu, gwarantujące uczciwe ceny na każdym etapie łańcucha dostaw, abyś mógł czuć się dobrze wiedząc, że ani jedna osoba nie została wykorzystana w procesie produkcji, a faktycznie uczciwe ceny pomagają zmniejszyć ubóstwo. Przyglądamy się również bliżej domu, dając polskim markom platformę do sprzedaży produktów, które zostały wyprodukowane właśnie tutaj w Polsce przy użyciu lokalnych zasobów i redukcji emisji dwutlenku węgla poprzez import.

A co najważniejsze, robimy to, co robimy, aby zainspirować Cię do pełnego życia, promując zdrowy styl życia, zachęcając naszych klientów do cieszenia się pięknym otaczającym nas światem i pozwalając ci odpoczywać, wiedząc, że dokonałeś najbardziej pozytywnych wyborów dla ludzi i planety.

Nasze produkty ekologiczne znane na całym Ursynowie

Zdrowa żywność ekologiczna Ursynów


Przede wszystkim jesteśmy zobowiązani do oferowania wysokiej jakości produktów w różnych kategoriach, aby pomóc w dokonywaniu wyborów odzwierciedlających etykę we wszystkich aspektach życia. Z przyjemnością przedstawiamy nowe etyczne marki, których nie można dostać w supermarketach, i oferujemy szerszą gamę bardziej znanych marek, takich jak EcoSpoko.

Przeprowadzamy badania, abyś mógł łatwo dokonać wyboru odpowiedniego dla siebie. Każdy z naszych produktów będzie posiadał poświadczenia etyczne w jednym z następujących obszarów:


Sprawiedliwy handel
Organiczny
Przyjazny dla środowiska

Edukacja
Zdrowie i uroda
Produkt lokalny
Dobroczynność


Podczas gdy większość naszych produktów będzie posiadała certyfikaty wydane między innymi przez organizacje takie jak The Soil Association, Fairtrade Labeling Organisation i Energy Savings Trust, jesteśmy świadomi, że uzyskanie takich akredytacji może być trudne dla mniejszych marek. przypadki, w których zapewniliśmy, że są produkowane zgodnie z naszymi standardami etycznymi.

Ostatecznie wybór należy do Ciebie, etycznego konsumenta, co wesprzeć w etycznych zakupach. Naszym celem jest po prostu pomóc ci „kupić to, w co wierzysz”.

Dobroczynność

Mocno wierzymy w pomaganie innym i wiemy, że Ty też to robisz, dlatego przy kasie przy każdym zamówieniu dajemy Ci możliwość przekazania niewielkiej darowizny, jeśli możesz na jedną z wybranych przez nas organizacji charytatywnych. Tutaj możesz przeczytać o niesamowitych wysiłkach naszych charytatywnych klientów.